Ceny parkingu przy lotnisku – poradnik urlopowy

  0
  373
  views

  Lecisz w najbliższym czasie na upragnione wakacje i zastanawiasz się, czy podróż samochodem będzie dobrym i finansowo korzystnym rozwiązaniem? Sprawdź, dlaczego warto się na nie zdecydować, lecąc na urlop, jak wybrać odpowiedni parking i jaka jest cena parkingu przy lotnisku (Pyrzowice przy Katowicach, Kraków Balice oraz Chopina w Warszawie)!

  Dojazd samochodem na lotnisko?

  Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje w pojedynkę, ze swoją drugą połówką, przyjaciółmi czy całą rodziną – warto zaplanować zawczasu nie tylko sam urlop, ale także inne ważne kwestie, do których należy transport na lotnisko. Najlepiej zdecydować się na podróż własnym samochodem, ponieważ wybór pociągów i busów wiąże się z przesiadkami, dodatkowymi opóźnieniami i często wbrew pozorom z większymi kosztami. Takie rozwiązanie jest też dużo bardziej komfortowe, co ma znaczenie w przypadku dużej ilości bagaży, małych dzieci czy starszych osób.

  Urlop sam w sobie jest już sporym wydatkiem, nie warto więc generować sobie dodatkowych kosztów i stresów przed wymarzonym odpoczynkiem, dlatego warto zdecydować się na podróż samochodem na port lotniczy.

  Czym powinien się charakteryzować właściwy parking?

  Aby podczas urlopu nie martwić się, czy Twój samochód jest bezpieczny, warto dobrze sprawdzić wszystkie parkingi w pobliżu lotniska, z którego lecisz na wakacje. Pomocne będą opinie i oceny na internecie – jeśli jakiś zarzut będzie się dosyć często powtarzał, lepiej wtedy poszukać innego miejsca.

  Odpowiedni parking powinien być strzeżony dwadzieścia cztery godziny, siedem dni w tygodniu i również bez przerwy monitorowany. Standardem jest oferowanie pełnego zakresu ubezpieczenia, więc nawet jeśli parking ma dobre oceny, ale go nie gwarantuje – nie decyduj się na niego pod żadnym pozorem. Sprawdź też, czy parking gwarantuje bezpłatny dojazd na teren lotniska.

  Ważne są także dodatkowe udogodnienia, takie jak poczekalnia lub przynajmniej miejsca zadaszone, skrytka depozytowa oraz restauracja.

  Cena parkingu przy lotnisku (Pyrzowice, Balice, Okęcie)

  Na to, jaka jest cena parkingu przy lotnisku (Pyrzowice, Balice czy Okęcie) zależy nie tylko od zakresu oferowanej usługi, ale przede wszystkim od rangi samego portu lotniczego. Najczęściej jednak cena za pierwszą dobę waha się w okolicach 30-40 złotych, a właściciele parkingu doliczają za każdą następną opłatę w wysokości kilku, maksymalnie 10 złotych. Zdarza się również, że Klienci otrzymują specjalne zniżki za długoterminowe postoje – jest to wtedy najbardziej opłacalne rozwiązanie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here