Garnitury męskie – jakie modele wybrać ze sobą na wakacje?

0
524
views

Wakacje to zdecydowanie czas odpoczynku, beztroski oraz poświęcania czasu swoim pasjom i najbliższym nam osobom. Jest to widoczne nie tylko po tym, jak spędzamy chwile wolne od pracy i codziennych obowiązków, ale również po tym, co nosimy w czasie urlopu. Przeważnie są to casualowe, swobodne i często nie do końca przemyślane stylizacje – i bardzo dobrze, ponieważ każdemu z nas przyda się odpoczynek od formalnego dress codu, który obowiązuje w biurach. Przy pakowaniu wakacyjnej walizki nie można jednak zapominać o tym, że nawet w czasie wyjazdu na wypoczynek mogą nam się przydać garnitury męskie. Być może brzmi to nieco kuriozalnie, jednak może okazać się, że będziemy chcieli pójść do bardziej eleganckiej restauracji, na koncert czy do teatru, gdzie nie przystoi mieć na sobie hawajską koszulę, jeansowe szorty oraz klapki. Zatem jakie garnitury na wyjazd wakacyjny należy ze sobą zabrać, aby prezentować się stylowo, ale jednak na luzie?

Garnitury na wyjazd wakacyjny – materiał

Na wakacje najczęściej udajemy się wiosną oraz latem, kiedy temperatury są już przyjemne, a nie rzadko wysokie, co pozwala nam na przyjemne i aktywne spędzanie czasu wolnego na łonie przyrody. Nie powinno się wtedy zakładać ubrań, które zostały wykonane ze sztucznych materiałów, ponieważ nie przepuszczają one powietrza. W efekcie tego nasza skóra nadmiernie się poci, a organizm przegrzewa – jednym słowem odczuwamy ogromny dyskomfort. Dotyczy to w szczególności garniturów, które są zabudowane.

Dużo lepszym rozwiązaniem będzie wybór naturalnych materiałów, takich jak wełna, bawełna czy jedwab, a w letnie dni nawet len. Pozwalają one na cyrkulację powietrza, która korzystnie wpływa na nasz komfort oraz samopoczucie. Warto również wiedzieć, że takie garnitury męskie są dużo bardziej wytrzymałe – nie niszczą się tak szybko pod wpływem prania czy prasowania, nie naciągają oraz nie płowieją. Będą więc najlepszą inwestycją na lata.

Garnitury męskie na urlop – kolor

Nawet jeśli w czasie urlopu będziemy chcieli pójść do bardziej eleganckiej restauracji, do teatru czy na koncert, sam fakt, że założymy garnitur, będzie wystarczający ze względu na jego formalną, klasyczną oraz ponadczasową formę. W związku z tym możemy lekko „zaszaleć” z wyborem jego koloru. Garnitury na wyjazd wakacyjny mogą być spokojnie w kolorze białym, kremowym, morelowym, błękitnym czy niebieskim. Są to bardzo lekkie i wakacyjne kolory, które idealnie wpasują się w klimat beztroski oraz relaksu. Oczywiście, jeśli chcemy, możemy się też zdecydować na ciemniejsze kolory.

http://www.ewtex.pl/sklepy/bialystok/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here