Jak załatwić parking? Pyrzowice mają wiele dostępnych opcji

0
359
views

Przed wylotem na wakacje jest bardzo wiele rzeczy i formalności do załatwienia. Podczas pakowania, zakupów, ostatnich dni pracy i w natłoku innych obowiązków przed wyjazdem łatwo zapomnieć o jednej z ważniejszych kwestii, jaką jest dojazd na lotnisko. Chcesz razem ze swoją rodziną komfortowo dotrzeć do celu i być pewny, że podczas Twojej nieobecności samochód będzie stuprocentowo bezpieczny? Lecąc z Katowic Pyrzowic skorzystaj z parkingu, który znajduje się najbliżej lotniska. Jakie ma zalety? Jak załatwić taką usługę?

Dlaczego warto skorzystać z parkingu, lecąc na wakacje?

Lotnisko w Katowicach Pyrzowicach nie znajduje się w centrum miasta. Podróż pociągiem, autokarem czy busem jest nie zawsze możliwa, często z powodu godziny odlotu oraz przylotu. W przypadku podróżujących z małym dzieckiem, osób starszych lub schorowanych oraz dużej ilości bagaży nie będzie również komfortowa. Trudno się więc dziwić, że bardzo często decydują się oni na podróż samochodem i pozostawienie go w bezpiecznym miejscu, jakim jest parking. Pyrzowice posiadają świetną ofertę (sprawdź tutaj).

Takie parkingi gwarantują bezpieczeństwo, są strzeżone (24 godziny na dobę, z monitoringiem i ubezpieczeniem) i często oferują atrakcyjne ceny. Koszty pozostawienia samochodu na parkingu strzeżonym przy lotnisku zaczynają się już od około 30 zł za jeden dzień. Za każdą następną dobę doliczane są opłaty przeważnie w wysokości kilku złotych. Dzięki skorzystaniu z usług płatnych parkingów obok lotniska podczas wyjazdu nie będziesz się musiał martwić co się dzieje z Twoim samochodem.

Jak załatwić strzeżony parking – Pyrzowice

Chcąc dokonać rezerwacji na płatny parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice należy wejść na stronę internetową takiego parkingu i znaleźć opcję „rezerwuj”. Następnie zostaniesz przekierowany do specjalnej zakładki, w której będziesz musiał podać najważniejsze dane – imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail oraz datę przyjazdu i wyjazdu. W ten sposób można dokonać rezerwacji dla większości parkingów. I niektórych przypadkach wystarczy także telefon.

Planując wcześniej wakacje należy także wziąć pod uwagę rezerwację parkingu. Dobrze jest to zrobić z wyprzedzeniem czasowym, ponieważ są one niezwykle oblegane i może się okazać, że nie znajdzie się już miejsce.

Wszystkie zalety, jakie posiada strzeżony parking – Pyrzowice

Gdy będziesz odpoczywał z rodziną na wakacjach, Twój samochód będzie bezpieczny na strzeżonym parkingu przy lotnisku. Nie musisz się wtedy bać, że coś się z nim stanie – będziesz mógł spokojnie się relaksować z najbliższymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here