Slide background

 

 

Pokój 2-Osobowy

Pokój przeznaczony dla dwóch osób z własną łazienką i wanną. Istnieje możliwość łączenia lub rozsunięcia łóżek na życzenie gości. Pokój komfortowo umeblowany, z telewizorem. W pokoju znajduje komplet podstawowych naczyń. Istnieje możliwość wypożyczenia czajnika elektrycznego i żelazka. Dodatkowo w pokoju znajdą państwo koc plażowy oraz parawan. Balkon z widokiem na morze.

WNAJEM POKOJU OD

40 PLN DO 90 PLN

ZA OSOBĘ

Pokój 2-Osobowy

Pokój przeznaczony dla dwóch osób z własną łazienką i prysznicem. Istnieje możliwość łączenia lub rozsunięcia łóżek na życzenie gości. Pokój komfortowo umeblowany, z telewizorem. W pokoju znajduje komplet podstawowych naczyń. Istnieje możliwość wypożyczenia czajnika elektrycznego i żelazka. Dodatkowo w pokoju znajdą państwo koc plażowy oraz parawan. Balkon z widokiem na morze.

 

 

WNAJEM POKOJU OD

40 PLN DO 90 PLN

ZA OSOBĘ

Pokój 3-Osobowy

Pokój przeznaczony dla trzech osób z własną łazienką i wanną. Istnieje możliwość łączenia lub rozsunięcia łóżek na życzenie gości. Pokój komfortowo umeblowany z aneksem kuchennym wyposażonym komplet podstawowych naczyń oraz czajnik elektryczny. W pokoju znajduje się telewizor. Dodatkowo w pokoju znajdą państwo koc plażowy oraz parawan. Balkon z widokiem na morze.

 

 

WNAJEM POKOJU OD

40 PLN DO 90 PLN

ZA OSOBĘ

Studio 2+2

Pokój składa się z dwóch pokoi ze wspólnym przedpokojem i łazienką z wanną. Każdy z pokoi przeznaczony dla dwóch osób. Istnieje możliwość łączenia lub rozsunięcia łóżek na życzenie gości. Pokój komfortowo umeblowany, z telewizorem. W pokojach znajduje komplet podstawowych naczyń. Istnieje możliwość wypożyczenia czajnika elektrycznego i żelazka. Dodatkowo w pokoju znajdą państwo koc plażowy oraz parawan. Balkon z widokiem na morze.

 

 

WNAJEM POKOJU OD

40 PLN DO 90 PLN

ZA OSOBĘ

Studio 2+3

Pokój składa się z dwóch pokoi ze wspólnym przedpokojem i łazienką z wanną. Jeden z pokoi przeznaczony dla dwóch osób, a drugi dla trzech. Istnieje możliwość łączenia lub rozsunięcia łóżek na życzenie gości. Pokoje komfortowo umeblowane, z telewizorem. W pokojach znajduje komplet podstawowych naczyń. Istnieje możliwość wypożyczenia czajnika elektrycznego i żelazka. Dodatkowo w pokoju znajdą państwo koc plażowy oraz parawan. Balkon z widokiem na morze.

 

 

WNAJEM POKOJU OD

40 PLN DO 90 PLN

ZA OSOBĘ